Wspomóż

Prośba

o wsparcie finansowe działalności statutowej naszej Fundacji

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie dla naszej Fundacji. Każda, nawet drobna wpłata na nasze konto lub inny dar materialny przyczyni się do realizacji działań na rzecz poprawy środowiska naturalnego.

Prosimy o wpłatę darowizn na rachunek bankowy Fundacji

w mBanku nr: 42 1140 2004 0000 3502 7714 4173

W tytule prosimy wpisać imię i nazwisko oraz "Na działalność statutową Fundacji"

Każdy darczyńca znajdzie swoje miejsce na naszej stronie internetowej

Wolontariat

Fundacja Ekologicznych Rozwiązań serdecznie zaprasza wszystkich, którzy chcą podjąć walkę ze smogiem.
Jako społeczeństwo mamy ogromny wpływ na zredukowanie emisji zanieczyszczeń

Wchodzące w skład smogu związki chemiczne, pyły i znaczna wilgotność stanowią zagrożenie dla zdrowia człowieka. W Polsce nastąpiło rekordowo wysokie zanieczyszczenie powietrza. Normy pyłów PM10 i PM2,5 zostały przekroczone nawet o ponad 3000% !
Szukamy osób, które chcą uświadomić społeczeństwo w jaki sposób przyczynia się do powstawania zanieczyszczeń oraz jak może obniżyć swój wpływ na zatruwanie nas samych i środowiska. Zapewniamy wszelkie materiały dydaktyczne.

Jeżeli chcesz być częścią Naszego zespołu, zapraszamy do kontaktu !

tel: 579 647 400, 511 434 250      email: kontakt@fundacjaeko.pl