Fotowoltaika

Nie chcesz płacić więcej rachunków za prąd?
Chcesz obniżyć koszty utrzymania domu?
A może chcesz przyczynić się do poprawy środowiska naturalnego?

To wszystko jest możliwe dzięki zastosowaniu instalacji fotowoltaicznej!

Wiąże się to nie tylko z oszczędnościami na długie lata, ale także ze zdrowszym życiem w czystym środowisku naturalnym.
Energia słoneczna to nieograniczony zasób energii, o której wyczerpanie nie musimy się martwić.

Pozbądź się rachunków za prąd już teraz !

Jak to działa?
 Panele wychwytują energię słoneczną i dzięki właściwościom zawartego w nich krzemu zamieniają energię ze słońca na energię elektryczną.
Aby powstała energia miała parametry identyczne z energią w sieci elektrycznej niskiego napięcia inwerter przekształca prąd stały - na przemienny, dodatkowo monitoruje całą instalację.
Wytworzoną energię użytkujesz bieżąco na potrzeby własne oraz magazynujesz nadwyżki w sieci elektroenergetycznej, aby później odebrać je nocą, czy w okresach o mniejszym promieniowaniu słonecznym.

Przy odpowiednim doborze instalacji, może ona pokryć w pełni nasze zapotrzebowanie.

Sprawdź co może zasilić prąd z fotowoltaiki --> klik

Jesteś zdecydowany? Kliknij i wypełnij poniższy formularz, a resztą zajmie się Fundacja
Wyszukamy za Ciebie dostępne dofinansowania oraz najlepszą ofertę :)

Formularz fotowoltaika