Edukacja Ekologiczna

Edukacja ekologiczna jest jednym z głównych zadań naszej Fundacji. Staramy się nawiązywać relacje z dziećmi i młodzieżą, a także z licznymi samorządami.

Naszą ofertę możemy dostosować do potrzeb osób czy podmiotów zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii czy Ochrony Środowiska.

Zajęcia mogą się w wybranej przez Państwa lokalizacji po wcześniejszym ustaleniu warunków uczestnictwa. Zakres naszych przedsięwzięć jest szeroki i przeznaczony dla każdego zainteresowanego podmiotu.

Zajmujemy się edukacją między innymi dla:
- osób fizycznych i wspólnot mieszkaniowych
- gospodarstw rolnych i przedsiębiorstw
- jednostek samorządu terytorialnego: gmin, powiatów...

Głównym celem spotkań jest:
  • podniesienie poziomu świadomości ekologicznej mieszkańców,
  • kształtowanie postaw ekologicznych, promowanie efektywności energetycznej oraz odnawialnych źródeł energii,
  • popularyzowanie ekologicznych rozwiązań dla domu
  • przedstawienie dostępnych dofinansowań na zadania związane z OZE

Skontaktuj się z nami, jeśli możemy coś zrobić dla Twojej gminy, dla Twojego miasta !

kontakt@fundacjaeko.pl